Marmara Isı Hakkında - Kombi Servisi & Kombi Yedek Parçaları

kombi servisi Uzun senelerin verdiği deneyim ve bilgi birikimi sayesinde, kaliteden ve müşteri memnuniyetinden sapmayan firmaların sektörde hak ettiklere yere gelecekleri inancını prensip edinmiş olan firmamız. Kombi, şofben, termosifon ve katı ve sıvı yakıtlı brülör ve kazan sistemlerinin satış sonrası teknik servis hizmetlerini yürütmektedir.

Teknik kadromuzda bulunan personelimizin tamamı ilgili branş eğitimini başarı ile tamamlamış ve firmamızda en az altı yıldır hizmet veren teknisyenlerden oluşmaktadır.

Siz sayın müşterilerimize, ilgili cihazlarınızın periyodik bakımı ve teknik servis müdahalesi gerektiren arıza durumlarında bize ulaşabilmeniz için firmamız telefon ve adres bilgilerini içeren posta iletilerini periyodik olarak göndermeye özen göstermekteyiz.

Bildiğiniz gibi, yıllardır kullanmakta oduğunuz doğalgazlı ısıtma sistemleri üstün güvenlik özelliklerine sahip ve birçoğu yurt dışında üretilen ürünlerdir. Son zamanlarda bu cihazların bazı yedek parçaları piyasada kalitesiz yan sanayi olarak üretilip satılmaktadır. Üzülerek duymaktayız ki bazı teknik servisler bu yan sanayi ve ucuza temin ettikleri ürünleri bazı müşterilerimize, orijinal yedek parça fiyatına takarak haksız kazanç sağlamaktadır. Herhangi bir teknik servisi sisteminize müdahale için çağırdığınızda ve servis size herhangi bir yedek parçanın değişmesi gerektiğini söylediğinde, yeni takılacak olan yedek parçanın üzerinde kod numarası bulunan orijinal ambalajında ve ambalajının hiç açılmamış olmasına dikkat etmeniz menfaatiniz icabıdır. Teknik müdahale bittiğinde servis elemanı size, üzerinde firma bilgileri bulunan bir bakım onarım formu vermek ve bu forma değişen yedek parça adını, aldığı ücreti garanti açısından yazmak zorundadır.

Dogalgaz, su ve elektrikle muhatap olan kombi cihazlarınızın bakımını düzenli olarak yaptırmanız can ve mal güvenliğiniz açısından çok önemlidir. Fakat dikkat edilmesi gereken bir konu, ister bakım için olsun isterse arıza için olsun kesinlikle cihazınızı söktürüp evinizden servise götürmelerine müsaade etmeyiniz. Çünkü bu şekilde bir teklifte bulunan servis elemanı ya konusunda bilgi sahibi değildir yada sizden yüksek ücret almak için uyguladığı bir yöntemdir. Cihazınızdaki her türlü arıza evinizde onarılabilir.

Her türlü bakım, arıza ve teknik müdahale konularında, İstanbul'un hangi bölgesinde olursanız olun firmamızdan servis talebi yapabilir yada telefon veya e-mail ile bilgi alabilir. Firmamızdan alacağınız bütün ürün ve hizmetler için kredi kartı ile ödeme yapabilir. Daha detaylı bilgi için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Saygılarımızla, Marmara Isı.